Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 573
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рада вітати Вас на сторінках "Методичної скарбничка вчителя німецької мови"!

Це відмінний спосіб поділитися своїми творчими напрацюваннями та знахідками з колегами, а також допомогти починаючим педагогам підібрати відповідний матеріал для своєї практики

Діяльність вчителя іноземної мови на уроці складається успішно настільки, наскільки він здатний застосувати наявний у нього досвід і знання до конкретних ситуацій.

Як зробити свій урок цікавим, захоплюючим і домогтися того, щоб діти добре і міцно засвоювали мовний матеріал? Над цими проблемами постійно працює вчитель. Освітньо-виховні та розвиваючі цілі навчання іноземної мови передбачають розвиток в учнів мовних здібностей, логічного мислення, самостійності та творчої активності, естетичного смаку, а також розширення кругозору, підвищення рівня загальної культури, інтелекту.

Конспект уроку, план уроку, методична розробка ... Це святая святих, це творча лабораторія вчителя, це плід його дерзань і терзань, це те, що може народитися спонтанно, а може плекатися безсонними ночами, під час роботи, в тиші кабінету або суєті громадського транспорту.
За роки роботи «в засіках» вчителя накопичується безліч корисних матеріалів: картки і таблиці, наочність, цілі гори різноманітних тестів, робочих листів.

Конспект уроку - це предмет підвищеного інтересу адміністрації, це те, чим ми ділимося з колегами, що обговорюємо, аналізуємо, оцінюємо. Деякі вчителі обговорюють - а чи потрібен конспект уроку? Адже майже ніколи не вдається провести урок так, як задумував. Ну і що. Конспект все-таки потрібен. Це нотатки, що дозволяють імпровізацію, це опора, основа, фундамент майбутньої будівлі під назвою «урок».

Конспекти та плани ми складаємо в портфоліо, в свою методичну скарбничку. Вони змінюються від року до року, живуть і ростуть разом з нами. Але коли ми виношуємо нову ідею, готуємо новий конспект, у нас виникає необхідність вивчити досвід колег, подивитися, як це роблять вони, як інші працюють над цією темою.

Методична скарбничка вчителя - це і портфоліо, яке наочно показує рівень професіоналізму, це і набір універсальних інструментів, які в будь-яку хвилину прийдуть на допомогу при підготовці до уроку, а іноді це ще і паличка-виручалочка, якою можна скористатися в нестандартній ситуації, що виникла на уроці.


Тому хочу відкрити для колег свою методичну скарбничку з розробками уроків, презентацій, робочих програм,календарно-тематичного планування з німецької мови і пропоную познайомитися з різними видами своєї методичної діяльності.

Запрошую приєднатися до доброї справи. Надсилайте Ваші методичні розробки - з задоволенням розміщу їх на сторінках сайту.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту